Paweł Lisek z wakacyjnym przebojem. Posłuchaj utworu “Tu i teraz”

27 maja odbyła się premiera kolejnego singla Pawła Liska pt. “Tu i teraz”. Tym razem jest to oficjalna zapowiedź debiutanckiego albumu o tym samym tytule, który ukaże się jesienią tego roku.

Piosenka zapowiada się na wakacyjny przebój a autorami tego projektu są po raz kolejny Bartosz Hoppe i Piotr Klimek.

Poprzedni utwór “Nic więcej” odniósł duży sukces komercyjny. Od kilku miesięcy utwór znajduje się w czołówce Opolskiej Liście Przebojów Radia Opole. Emisja utworu odbyła się m.in. Polskie Radio, Radio Wnet, Radio Na Tak, Inne Radio, Twoje Radio Dublin.Radio Szczecin, Radio Radom czy  Radio Białystok.

fot. materiały prasowe

Paweł Lisek, utalentowany wokalista ma na swoim koncie wiele osiągnięć, które potwierdzają jego niezwykły talent i zaangażowanie w muzykę. Zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Filmowej oraz 25 miejsce w Top 100 podczas Międzynarodowego Konkursu Aim 2 Fame, gdzie rywalizowało kilka tysięcy uczestników.

Jego wyjątkowy głos i pasja zaowocowały wspólnym koncertem z cenionym harfistą Michałem Zatorem, który wcześniej współpracował z Edytą Górniak. Paweł cieszy się również uznaniem w mediach, jego nazwisko często pojawia się w artykułach na portalach muzycznych oraz w telewizji.

To talent, którego przyszłość w branży muzycznej wydaje się bardzo obiecująca, dzięki jego nieustannej determinacji i wyjątkowym propozycjom, które znalazły uznanie wśród słuchaczy.

 

Leave a Reply