DIMoN z nowym singlem “Latte”. Gościnnie – Michał “Fox” Król

“Latte” to nowy singiel artysty występującego jako DIMoN, w którym gościnnie pojawił się Michał “Fox” Król. W ten sposób współzałożyciel zespołu Lao Che zapowiada wydanie solowego albumu.

Pomysł na tę piosenkę i klip narodził się podczas rozmów o życiu pomiędzy Dimonem a Górecką, które ciągnęły się godzinami na Powiślu, Saskiej Kępie i w okolicach Placu Konstytucji. Reżyserką teledysku jest Aleksandra Górecka.

fot. materiały prasowe

Michał „Dimon” Jastrzębski – muzyk, perkusista, autor tekstów oraz współzałożyciel zespołu Lao Che. Po zawieszeniu działalności Lao Che stworzył zespół Monofon, z którym nagrał jedną płytę pt. „Monomiasto”. Ze względu na nagłą śmierć wokalisty i autora  tekstów – Jacka “Budynia” Szymkiewicza wraz z wydaniem płyty w 2022 roku – zespół zakończył działalność. Oprócz pracy artystycznej Dimon jest uznanym muzykiem sesyjnym. Na przestrzeni lat dzielił scenę z wieloma artystami, m.in. Artur Rojek, Daria ze Śląska, Anieli, Paweł Krawczyk, Pogodno, Matylda Damięcka, Radek Łukasiewicz, Kortez, Nosowska, JazzboyRecords, Polskie Znaki, Żywiołak i wielu innych, wspaniałych artystów.

 

DIMoN feat. Nosowska w utworze “Chodziliśmy nocami”!

Leave a Reply