Livka i Igor Herbut z przejmującym utworem “List”

“List” to nowy utwór, który Livka nagrała wspólnie z Igorem Herbutem.

Po dołączeniu do managementu LAS (reprezentującego m.in. Sarę James) i ogłoszeniu kontraktu z Sony Music, Livka wydała debiutancki singiel „nic(i)” i ruszyła w trasę z LemON, zaliczając po drodze bardzo dobrze przyjęty występ na NEXT FEST. Jeszcze w tym samym miesiącu wychodzi z drugim singlem, który nagrała w duecie z Igorem Herbutem.

fot. materiały prasowe

W „Liście” słychać niezwykłą i zaskakująco pokrewną wrażliwość obu artystów, którzy spędzili cały kwiecień na wspólnej scenie – Igor ruszył w klubową trasę z zespołem LemON, a Livka towarzyszyła im jako support. Dzień premiery najnowszego singla pt. „List” jest jednocześnie datą warszawskiego, wyprzedanego po brzegi, finałowego koncertu z trasy podczas którego, po raz kolejny, wykonają wspólnie najnowszy singiel.

Premiera pierwszego singla odbiła się szerokim echem, czego dowodem jest rosnąca publiczność artystki zarówno na koncertach, jak i na TikToku, gdzie obserwuje ją już ponad ćwierć miliona osób, a jej kreacje z zawrotną prędkością zbliżają się do liczby 14 milionów polubień.

 

Leave a Reply