Podróż po Warszawie w teledysku do singla “Miasto pułapek” Ars Latrans Orchestra

Ars Latrans Orchestra, zaprasza do odkrywania Warszawy w ich najnowszym teledysku do utworu “Miasto pułapek”. Ten artystyczny projekt przenosi widzów w wizualną podróż po stolicy Polski, ukazując jej bogactwo kontrastów i wielowymiarową rzeczywistość.

W teledysku “Miasto pułapek” Ars Latrans Orchestra eksploruje Warszawę z niezwykłą głębią, angażując widzów w refleksję nad nadzieją i wyzwaniami, które kryją się w tkance miasta. Poprzez ujęcia ulic, ludzi i architektury zespół oddaje tę skomplikowaną dychotomię, która jest wspólna dla wszystkich miast i społeczności.

fot. materiały prasowe

“Muzyka jest jak dźwięk złamanego serca. Uwodzi i przyciąga, jednocześnie ostrzega, żeby trzymać się z daleka. Powietrze jest gęste od dymu. Ktoś szepce coś, co sprawia, że twoje serce bije szybciej. Nikt nie wie, jak ta opowieść się rozwinie, ale jedno jest pewne – w mieście pełnym zbrodni i tajemnic, żadne serce nie jest bezpieczne” – mówi twórca projektu Piotr Wykurz.

Ars Latrans Orchestra to nie tylko zespół muzyczny – to również projekt wspierający młodych twórców, budujący sieci kontaktów i inspirujący się wzajemnie. Ich muzyka jest pełna emocji i głębi, a ich nowy teledysk “Miasto pułapek” to kolejne świadectwo ich kreatywności i wrażliwości na otaczający świat.

Już dziś w Krakowie, startuje kolejna edycja ARS LATRANS Festival –  to miejsce, gdzie różne dziedziny sztuki spotykają się, tworząc nową jakość. Organizatorzy wspierają artystów z branży kreatywnej, takich jak muzyka, sztuki wizualne, nowe media, teatr, performens, kino i wzornictwo. Podczas koncertu Ars Latrans Orchestra, na scenie pojawią się też goście specjalni: Wiktoria ZwolińskaDawid Tyszkowski i Jakub Skorupa. To przestrzeń swobodnej wymiany myśli, doświadczeń i dobrej zabawy.

 

ARS LATRANS Orchestra z przejmującym utworem “Niebo dziś płacze inaczej”

Leave a Reply