Greg Strangler i Czesław Mozil w utworze “Puk Puk Puk”

Takiego duetu jeszcze nie było. Po wielu latach pracy w branży muzycznej, Greg Strangler zaprezentował własny utwór. W piosence “Puk Puk Puk” gościnnie pojawił się Czesław Mozil.

Na zewnątrz pandemia. Cały świat zamknął się w domach. Przeniesieni do rzeczywistości online powoli oduczamy się bezpośredniego kontaktu ze znajomymi, klientami, współpracownikami. Czasem zdarzy nam się zapomnieć o myciu zębów, albo włożeniu spodni na video chat z szefem.

Po kilku miesiącach noszenie tej samej podkoszulki przez tydzień staje się normą, a po kilku kolejnych ubrania zostawione na podłodze rosną pod sufit. Może i góry bielizny przeszkadzają w chodzeniu, ale to nie problem. I tak nie ma dokąd iść. Można zostać w domu i gnić na kanapie. Ważne, żeby mieć z kim.

fot. materiały prasowe

“Puk Puk Puk” to piosenka oczywiście o miłości. O byciu razem nie tylko wtedy kiedy jest dobrze, ale też wtedy kiedy przebywając w przymusowym zamknięciu uczymy się o sobie wielu niekoniecznie przyjemnych rzeczy. O pozostawaniu razem, nawet w niesprzyjających warunkach. Piosenka w całości napisana i zaaranżowana przez autora. Nagrana w studio Sound & Wave z udziałem zespołu, kwartetu wokalnego i chóru. Głosu w jednej ze zwrotek oraz w refrenach użyczył Czesław Mozil. Miks wykonał Jakub Krukowski.

*****

Greg Strangler – po około 10 latach pracy w branży muzycznej, ukryty pod pseudonimem, Greg Strangler zaczyna wypuszczać własne kompozycje z pogranicza dream popu i indie folku. Jednak gatunek muzyczny, to tylko pretekst do przekazania emocjonalnej treści stojącej za słowami piosenki. Dzięki temu słuchacz napotka na swojej drodze całe spektrum rozmaitych inspiracji. Greg Strangler to nie tylko chłopak z gitarą, ale całkowicie niezależny muzyk z duszą romantyka i  nostalgią w sercu, który zaprasza do utożsamienia się z jego metaforą rzeczywistości.

Link do odsłuchu: https://adm.ffm.to/pukpukpuk

 

Leave a Reply