AGE CONNECT & DAGGA z przebojowym utworem “The Moment”! [RECENZJA]

Tym razem zespół AGE CONNECT połączył siły z DAGGĄ, prezentując nowy, niezwykle imprezowy utwór “The moment”.

Dynamiczny kolektyw AGE CONNECT & DAGGA połączył siły, żeby wydać swój pierwszy wspólny singiel zatytułowany “The moment”. I jak wyszło? Przede wszystkim jest przebojowo, a więc utwór ma wszelkie predyspozycje, żeby stać się klubowym hitem nadchodzącego lata. Przy okazji jest bardzo świeżo, czyli produkcyjnie propozycja wpisuje się w dzisiejszy nurt muzyki taneczno-popowej. Nie da się ukryć, że piosenka budzi skojarzenia z tym, co obecnie króluje na światowych listach przebojów, ale są to wyłącznie najlepsze porównania (np. Dua Lipa). Może zespół posiada patent na pisanie przebojów? W tym przypadku może się wydawać, że tak właśnie jest.

fot. materiały prasowe

W urzeczywistnieniu całości wspomogła grupę charyzmatyczna wokalistka – DAGGA, której wokal jest znamienny i w jakiś mocniejszy sposób określa stronę artystyczną tego kawałka. W tym przypadku jej głos został doskonale zaprezentowany, a także staje się na tyle charakterystyczny, że w pewien sposób nadaje temu singlowi czegoś bardziej istotnego. Do tego dochodzi wyraźnie ukształtowana melodia, sprawiająca, że piosenka bardzo szybko zapętla się w naszej świadomości. To taki numer, który wręcz sam się śpiewa po kilkukrotnym przesłuchaniu. A to znów pokazuje jej dodatkową siłę i potencjał, który udało się przy tej okazji w pełni uzewnętrznić.

AGE CONNECT nie przestaje zaskakiwać i jako otwarty kolektyw muzyczny, co chwilę prezentuje nowe single, nagrane z kolejnymi artystami. Za każdym razem pokazuje też, że ma pomysł na własną twórczość, docierając przy tym do coraz szerszego grona odbiorców. Gdzie zaprowadzi nas ta droga? Czas pokaże, bo zapewne zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Póki co, warto dać się ponieść utworowi “Ten moment“, bo to niekwestionowany hit!

[rec. Łukasz Dębowski]

*****

AGE CONNECT & DAGGA to kolaboracja doświadczonych muzyków, debiutująca utworem “THE MOMENT“. Czerpiąc inspirację ze złotej ery muzyki pop, ich muzyka jest połączeniem zaraźliwych beatów, groovy rytmów i soulful melodii z wybitnym wokalem DAGGI.

The Moment” to przebojowa, współczesna piosenka pop, która zabierze Cię na parkiet i każdą imprezę! Piosenka urzeka słuchaczy nowoczesnym, niepowtarzalnym brzmieniem muzyki pop – na każdej imprezie, w radiu i we wszystkich klubach. Dzięki funkowym liniom basu, dynamicznym riffom gitarowym, nowoczesnym syntezatorom dynamicznym i urzekającym, wyjątkowym wokalom DAGGI.

To współczesny utwór muzyki pop, który może stać się tanecznym smasherem w 2024 roku. “The Moment” to utwór, który trafił do wszystkich popularnych stacji radiowo-telewizyjnych i DJ-ów lubiących współczesną muzykę pop. Ten utwór jest potencjalnym letnim hitem 2024 roku.

The Moment” to nie tylko piosenka – opowiada wspaniałą historię, która daje siłę! Tekst opisuje historię osoby, która spotyka swojego wymarzonego partnera niespodziewanie i bez planu – ale jest pod takim wrażeniem, że musi i chce wykorzystać MOMENT, aby spełnić swoje marzenie. Jest to celebracja, w której życzenia i marzenia mogą się spełnić – w każdej sytuacji życiowej, nawet nieplanowanej – nigdy nie wolno tracić nadziei. Dlatego warto! “Chwila” daje wszystkim siłę do wiary w swoje życzenia i marzenia!

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem disco, czy nowicjuszem w tym gatunku, “THE MOMENT” obiecuje niezapomniane wrażenia, które wykraczają poza czas.

Połącz się z AGE CONNECT & DAGGA: Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydaniami, śledząc zespół w mediach społecznościowych. Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi emocjami za pomocą hashtagu #TheMomentDebut.

 

Leave a Reply