Solowy debiut massela. Album “Tęskno mi” już dostępny!

“Tęskno mi” to tytuł niezwykle osobistego albumu massela, który tworzy pod własnym nazwiskiem od 2022 roku.

Tęskno mi” to album bardzo osobisty, osadzony w melancholijnych dźwiękach. Wymuszający na słuchaczu skupienie na warstwie tekstowej, która jest główna siłą artysty. Jest to krótka opowieść o strachu przed dorosłością, tęsknotą za latami beztroski czy w końcu obawami związani z bycia rodzicem.

Tęskno mi” to pierwszy solowy album sygnowany nazwiskiem Michała Massela, który powstawał miedzy 2022 a 2024 rokiem. Gościnnie na albumie pojawiają się Maria Jurczyńska, Oliwia Twardosz oraz Bisz. Produkcją, miksem oraz masteringiem części utworów zajął się Mateusz Brzostowski.

fot. materiały prasowe

Płyta dostępna jest na CD, winylu oraz w serwisach streamingowych.

*****

massel (Michał Łukasz Massel) – multiinstrumentalista, tekściarz i producent tworzący pod własnym nazwiskiem od 2022 roku. Zagrał, m.in. na festiwalach Fama i Next Fest. Podczas trasy koncertowej Bisza “Dekada Wilka Live Band” występował jako support. W ramach warsztatów tekściarskich Sklejam Słowa stworzył studio nagrań, w którym współpracował m.in. z Natalią Grosiak, Łoną, Skubasem. Ma na koncie cztery single, zarejestrowane w formie Live Session: “Tęskno mi do świata baśni”, “Powrót na B-612”, “Ostatni potwór z szafy” i “Krótka opowieść o dorastaniu”. Na scenie oraz w studio towarzyszą mu: Maria Jurczyńska (piano/vox), Paweł Kosicki (bas), Maksymilian Minczykowski oraz Mateusz Brzostowski (obaj perkusja).

Na 2024 rok planowana jest ogólnopolska trasa koncertowa promująca pierwszą płytę artysty.

Zamów album – http://www.massel.pl/

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply