Bronka z gościnnym udziałem Sirfaira w utworze “Ostatnia stacja”!

Nowy singiel “Ostatnia stacja” Bronki, z gościnnym udziałem Sirfaira, to muzyczna współpraca pełna emocji. Do piosenki powstało Lyric Video.

Dominika Szcześniak, znana wśród fanów jako Bronka to wokalistka, gitarzystka, kompozytorka i songwriterka. Jej debiutancki album “#wczoraj_i_dziś” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, a jej praca nad nowymi utworami zapowiada prawdziwą elektryzującą podróż przez świat alternatywnego popu.

fot. Kamil Szewczyk

Sirfair jest doświadczonym perkusistą, na przestrzeni swojej kariery artystycznej eksplorował różnorodne gatunki muzyczne, sięgając od metalu, przez ska i pop, aż po rozmaite ich odmiany. Jako beatmaker tworzy oryginalne kompozycje, w których ujawnia swój liryczny i wokalny talent. Współpracował z takimi zespołami jak Devolted i JangaSquad, nieustannie poszerzając swoje muzyczne spektrum.

*****

Utwór “Ostatnia stacja” to przejmująca opowieść o zakończeniu miłości, pełna emocji i refleksji. Dominika Szcześniak, znana pod pseudonimem Bronka, wraz z  SirFair tworzą w swoim utworze niezwykle poruszającą atmosferę, przemycając w tekście głębokie uczucia i doświadczenia.

Tekst utworu porusza temat rozstania i upadku relacji. Linie melodyczne są pełne melancholii, podkreślając dramatyzm sytuacji, a jednocześnie przyciągając uwagę słuchacza swoją siłą wyrazu.

Dominika wokalnie doskonale oddaje emocje ukryte w tekście, przekazując słuchaczowi autentyczność i szczerość swoich uczuć. W połączeniu z dopasowaną do nastroju kompozycją muzyczną.

Spotkanie dwóch wyjątkowych artystów w singlu “Ostatnia stacja” obiecuje słuchaczom nie tylko wysoką jakość muzyczną, ale także głębokie emocje i niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe, będące odzwierciedleniem ich wszechstronności i pasji do poszukiwania nowych muzycznych ścieżek.

Słuchaj singla “Ostatnia stacja” w serwisach cyfrowych: https://adm.ffm.to/ostatniastacja

 

 

Leave a Reply