Alicja Józefiak & MirsonEm z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Pragma”

“Pragma” to tytuł drugiego singla duetu Alicja Józefiak & MirsonEm, który zapowiada ich album “Niewidzialni”. Tym razem zespół postawił na balladę o miłości.

Duet Alicja Józefiak & MirsonEm zaprasza na wspaniałe muzyczne wydarzenie. Ich najnowszy singiel “Pragma“, który jest kolejnym owocem współpracy z utalentowanymi muzykami z Pruszcza Gdańskiego, Agatą Kujawą oraz Arielem Suchowieckim jest już dostępny na wszystkich głównych platformach streamingowych oraz na platformie YouTube wraz z teledyskiem.

fot. materiały prasowe

Po entuzjastycznym przyjęciu ich pierwszego singla, duet postanowił zaskoczyć słuchaczy czymś zupełnie nowym. “Pragma“, której premiera miała miejsce 22 marca 2024 roku, obiecuje być czymś więcej niż tylko kolejnym utworem – to ballada o miłości, która ma za zadanie przynieść ciepło, ukojenie i spokój w dzisiejszych czasach, gdzie te wartości są czasem trudne do znalezienia.

Pragma” to drugi singiel zapowiadający album zatytułowany “Niewidzialni“. Jak zapewniają sami artyści, ten utwór różni się od ich pierwszej propozycji, ale zachowuje charakterystyczny dla nich styl i brzmienie. Zainspirowani 8 rodzajami miłości rozróżnianymi przez starożytnych Greków, zdecydowali się wybrać “Pragma“, co najlepiej oddaje istotę ich piosenki – mocną, stabilną miłość, opartą na zaufaniu i głębokim uczuciu.

Zdjęcia do teledysku, który towarzyszy premierze singla, zostały nakręcone w malowniczym Bytomiu, co dodaje produkcji dodatkowego uroku i autentyczności.

Alicja Józefiak & MirsonEm to duet, który zaczynał od tworzenia coverów znanych przebojów, ale szybko przekonali się, że ich wspólne brzmienie ma potencjał do czegoś więcej. Teraz, po długich godzinach pracy i kreatywnego procesu twórczego, gotowi są podbić serca słuchaczy swoim autorskim materiałem.

Premiera debiutanckiego albumu Duetu Alicja Józefiak & MirsonEm planowana jest na drugą połowę 2024 roku. Jednak już teraz słuchacze mogą się cieszyć “Pragmą”, która przynosi słuchaczom mnóstwo emocji.

Leave a Reply