Przebój “Kroplą deszczu” w nowej, tanecznej wersji

Duet producencki, Aldona Dąbrowska i Sławomir Sokołowski postanowili odświeżyć wielki przebój “Kroplą deszczu”, który swego czasu napisali dla Gabriela Fleszara.

Kroplą deszczu” od 25 lat z powodzeniem gości na playlistach polskich rozgłośni radiowych, często plasując się w pierwszej setce najczęściej emitowanych utworów. Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska, twórcy i producenci tego kultowego przeboju, wyprodukowali jego opracowanie w nowym, świeżym brzmieniu. Klubowy charakter nagrania w połączeniu z gitarowym brzmieniem oraz fragment wykonywany przez autorkę tekstu Aldonę Dąbrowską (DONA) stanowi ciekawostkę dla wszystkich fanów tego ponadczasowego hitu.

Spółka autorska Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska począwszy od połowy lat 90. do dzisiaj, ma na swoim koncie wiele projektów, które odniosły duże sukcesy. Są to m.in. bijący rekordy popularności boysband JUST 5, objawienie pop-rocka przełomu lat 90-2000  Gabriel Fleszar, czy grający R&B  w połączeniu z rapem i popem, polski zespół w międzynarodowym składzie The Jet Set.

Duet twórczo – producencki Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska stoi też za spektakularnymi sukcesami Michała Szpaka, współpracowali również m.in. z Marylą Rodowicz, Stachurskym, Alicją Bachledą – Curuś czy Tomaszem Karolakiem.

 

“Kroplą deszczu”. Gabriel Fleszar z albumem “Niespokojny” w serwisach cyfrowych

Leave a Reply