“Kroplą deszczu”. Gabriel Fleszar z albumem “Niespokojny” w serwisach cyfrowych

Utwór ” Kroplą deszczu” oraz cały album “Niespokojny” Gabriela Fleszara po raz pierwszy trafił do wszystkich serwisów streamingowych.

„Kroplą deszczu” Gabriel Fleszar malował niejedno wspomnienie szkolnej dyskoteki. Tego hitu końca lat dziewięćdziesiątych na próżno było szukać w serwisach streamingowych. Aż do teraz! Pierwszy album artysty „Niespokojny” został zremasterowany i w odświeżonej wersji trafił do wszystkich posiadaczy kont na platformach muzycznych.

Gabriel Fleszar miał niespełna 20 lat kiedy jego piosenka “Kroplą deszczu” trafiła na szczyty list przebojów. Choć mógł zrobić oszałamiającą karierę, nie chciał być gwiazdą. Nigdy nie krył, że nie zależy mu na masowej popularności i nie nadaje się na idola nastolatek.

fot. materiały prasowe

W 2000 r. zagrał jedną z głównych ról w filmie “Sezon na leszcza” u boku reżysera tej produkcji Bogusława Lindy, Anny Przybylskiej i Edyty Olszówki.

W 2011 r. wokalista przypomniał się telewizyjnej publiczności w pierwszej edycji “The Voice of Poland”. Trafił wówczas do drużyny Nergala (jako jedyny odwrócił swój fotel), który nie znał popowej przeszłości Gabriela.

W show TVP2 dotarł do etapu bitew i pożegnał się z programem. Wtedy był już członkiem grupy Candida.

Lista piosenek: 
 1. Kroplą Deszczu
 2. Bilet Do Nieba
 3. Niespokojny
 4.  Twoje Ja
 5.  Kiedy Zrozumiem
 6. Do Chmur
 7. Dopóki Chcesz
 8. Książe Małych Spraw
 9. Noce Białe
 10. Zatrzymaj Mnie Proszę
 11. Bilet Do Nieba (Street Version)

 

Leave a Reply