Północ prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Papieros”!

Duet Północ zaprezentował nowy singiel zatytułowany “Papieros”, który zapowiada nową dla nich erę. Tutaj mocne elektroniczne brzmienia łączą się z głębokimi emocjami.

To pierwszy z utworów, które znajdą się na ich pierwszej płycie. “Papieros” to energetyczna kompozycja, w której mocne elektroniczne brzmienia łączą się z głębokimi emocjami. Utwór to początek nowego muzycznego kierunku jaki obrał zespół. Singiel zdobył uznanie na koncertach zespołu, co wskazuje na jego przebojowy potencjał.

fot. okładka singla

Tekst “Papierosa” porusza temat złamanego serca, złości i blizn pozostawionych po nieudanych relacjach. Słowa piosenki są pełne emocji i szczerości, co pozwala słuchaczom łatwo utożsamiać się z przekazem artystów. To hołd dla ludzkich doświadczeń uczuć i trudnych momentów w miłości.

Lubimy przekazywać poważną i ważną dla nas treść, używając do tego dynamicznej i pełnej energii muzyki. Tekst to nasza opowieść o bliznach, jakie potrafi zostawić miłość. Mamy nadzieję, że każdy, kto posłucha tego utworu, odnajdzie w nim kawałek siebie i poczuje emocje, które przyświecały nam podczas tworzenia ale również pozwoli się porwać chodź na chwilę” – dodają artyści.

Premiera singla “Papieros” to zapowiedź nowego rozdziału w historii zespołu Północ. Fanów czeka nie tylko świetna muzyka, ale także refleksja nad ludzkimi relacjami. Data premiery albumu “Myśli swoje, o niej” zostanie podana w najbliższym czasie. Przed premierą debiutanckiej płyty chłopaki planują jeszcze wydanie dwóch teledysków.

*****

Północ to dynamiczny duet pochodzący z Bielska-Białej składający się z utalentowanych artystów, Szymona Smotera i Jana Drabka. Ich muzyka stanowi mieszankę popu, rocka, elektroniki i rapu, to prawdziwa alternatywa dla mainstreamu. Tworzą muzykę, która jest nie tylko oryginalna, ale też niezwykle osobista. Założyciele Północy wkładają serce i duszę w każdy etap produkcji. Twórcy, sami zajmują się procesem songwritingu, nagrywania, miksowania, montowania teledysków oraz robienia sesji fotograficznych.

Słuchaj singla “Papieros” w serwisach cyfrowych.

 

Leave a Reply