Maciej Musiałowski z nowym utworem “Znak”

Kilka dni temu Maciej Musiałowski opublikował w sieci swój nowy utwór zatytułowany “Znak”, do którego powstał teledysk. Singiel spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów.

fot. Jacek Kurnikowski /AKPA

Maciej Musiałowski to jeden najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Zasłynął poprzez udział w znanych produkcjach, takich jak “Sala samobójców. Hejter”, “Polot”, “Druga szansa” czy “Kryptonim Polska”. W 2018 r. uczestniczył w trzeciej edycji programu rozrywkowego TVN “Ameryka Express”. W lutym tego roku postanowił spróbować swoich sił w preselekcjach do Eurowizji 2024 z utworem “Znak“, który miał swoją oficjalną premierę 1 marca.

Artysta zdecydował się na udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji 2024 w ostatniej chwili, przesyłając swój utwór “Znak” zaledwie kilkanaście minut przed upływem terminu.

“Usiadłem w pewnym momencie do fortepianu i zacząłem komponować znowu coś, co kiedyś napisałem dla tej osoby i tak, i poszło. Mamy balladę i mamy balladę ze smykami, bardzo dramatyczną. […] Ja napisałem tekst, skomponowałem podstawy partytury. […] Jest w tej piosence bardzo dużo prawdy. Chociaż jest to straszne trochę dla mnie, jako artysty, eksponować coś takiego, coś bliskiego. Myślę, że to mnie najbardziej paraliżuje.” – Maciej Musiałowski

 

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa w utworze “Zabierz tę miłość”

Leave a Reply