idothings z kolejnym zaskakującym singlem “Sto lat (bez ciebie)”

Tym razem idothings zaprezentował niezwykle przebojowy singiel “Sto lat (bez ciebie)”. Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych i można go posłuchać także za naszym pośrednictwem.

idothings nie zwalnia tempa i kolejny raz po „Kwiatach” serwuje nam kompozycję niezwykle przebojową, garściami czerpiąc inspiracje z muzyki dance i house lat 90. ubiegłego stulecia.

Poznański muzyk dalej podąża obraną przez siebie ścieżką; bawi się formą i słowem, tworząc zupełnie nową, uzależniającą rzeczywistość. Barwny, pełny uroku i prosty w wyrazie tekst piosenki sprawia, że bardzo łatwo się z nim utożsamić. Jest to kontynuacja wydanej w zeszłym roku piosenki „Kwiaty”, która spotkały się z ogromnym entuzjazmem słuchaczy.

fot. materiały prasowe

Utwór jest refleksją na temat relacji z innymi ludźmi, które nie zawsze wnoszą coś dobrego do naszego życia, a nierzadko powinny zostać zakończone. Takie relacje często przywołują jedynie bolesne emocje i doświadczenia, które ciągną nas w dół. Piosenka opisuje schemat, który bardzo ciężko przerwać, z czysto kurtuazyjnych powodów. Zabawny tekst ma zmienić punkt widzenia na nieco bardziej pozytywny, skupić uwagę na naszych potrzebach. Przebojowy, housowy beat sprawia, że piosenka nie chce wyjść z głowy przez bardzo długi czas.

idothings – pod tym pseudonimem kryje się 29-letni mieszkaniec Poznania. Artysta sam produkuje muzykę, pisze teksty, śpiewa i reżyseruje klimatyczne teledyski do swoich piosenek. Jego singiel „Kwiaty” spotkał się ze znakomitym przyjęciem słuchaczy i dziennikarzy muzycznych.

Muzyka idothings łączy wpływy ze świata synth-popu, muzyki elektronicznej, a także przywołuje nostalgię minionych lat.

 

Jedna odpowiedź do “idothings z kolejnym zaskakującym singlem “Sto lat (bez ciebie)””

Leave a Reply