Dojrzałość i autentyzm. Lucy Galczak z debiutanckim singlem “Pusty peron”!

Pochodząca z Radziejowa Lucy Galczak na co dzień śpiewa w chórze Canto (Włocławska Szkoła Muzyczna). Teraz młoda wokalistka otwiera nowy rozdział w swojej działalności muzycznej, prezentując debiutancki singiel “Pusty peron”, do którego powstał teledysk.

Pusty peron” to tytuł debiutanckiego singla piętnastoletniej Łucji Galczak, opowiadający między innymi o trudnościach z wyborami życia codziennego, jak i samotności doskwierającej czasami każdemu człowiekowi. Jednocześnie zawiera w sobie konkretną dawkę optymizmu i pozytywnej energii.

fot. materiały prasowe

Lucy Galczak to 15-letnia niezwykle utalentowana piosenkarka, multinstrumentalistka i uczennica Liceum Ogólnokształcącego we Włocławku. Urodzona w malowniczym Radziejowie, Lucy pasjonuje się muzyką od najmłodszych lat i swoją muzyką pragnie dotrzeć do serc słuchaczy na całym świecie.

Pusty peron” stanowi wyraz artystycznej dojrzałości oraz wszechstronności. Lucy nie tylko zachwyca nieskazitelnym głosem, ale również mistrzowskim wykonaniem na skrzypcach, fortepianie i gitarze, czyniąc jej muzykę niezwykle różnorodną i porywającą. Do tego dochodzi kunszt związany z interpretacją. Wokalistka chce dzielić się swoim talentem i życiową pasją z publicznością, niosąc przesłanie, które nie tylko poruszy, ale także zainspiruje innych.

Pusty peron” przynosi nową jakość i świeżość dla melomanów poszukujących autentycznej, inspirującej muzyki. Jej pasja, zaangażowanie i niezwykłe umiejętności muzyczne sprawiają, że jest artystką, którą każdy miłośnik muzyki powinien poznać.

Słuchaj utworu “Pusty peron” w serwisie SPOTIFY

*****

Muzyka: Łucja Galczak, Aleksander Woźniak

Tekst: Łucja Galczak

Gitara: Sebastian Kowol

Chórki: Łucja Galczak, Marzena Mikołajczyk

Instrumenty klawiszowe: Aleksander Woźniak

Produkcja muzyczna i aranżacje: Aleksander Woźniak 

 

fot. okładka singla

Leave a Reply