Projekt Wodecki/Pater feat. Piotr Odoszewski z utworem “Kochaj mnie”

“Kochaj mnie” to piosenka z repertuaru Zbigniew Wodeckiego, która miała swoją odsłonę podczas Męskiego Grania 2023. Nowa wersja utworu powstała w ramach projektu Wodecki/Pater, a wykonuje go Piotr Odoszewski.

Kochaj mnie” to ikoniczna piosenka z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Nic dziwnego, że utwór ten doczekał się nowej odsłony w ramach łączącego pokolenia projektu Wodecki/Pater. Został nagrany podczas bardzo energetycznego i ciepło przyjętego koncertu trasy Żywiec Męskie Granie 2023 roku.

„Jeśli w muzyce można uchwycić  pozytywne emocje oraz radość z jej wykonywania, to wierzę, że nam się to udało. Bez Piotra Odoszewskiego to nie byłoby możliwe. Ta piosenka wybrzmiała na nowo i to jest dla nas najcenniejsze.” – mówi Kamil Pater, producent muzyczny projektu.

fot. Krzysztof Kuki Iwański

To drugi singiel zapowiadający płytę koncertową Wodecki/Pater, która ukaże się w kwietniu 2024 roku. Warto również wspomnieć, że pierwszy singiel (“Nad wszystko uśmiech Twój”) w krótkim czasie zdobył ponad 2,5 miliona odsłon w serwisie YouTube.

25 maja w Operze Leśnej w Sopocie będzie można usłyszeć tę i inne aranżacje w ramach projektu Wodecki/Pater podczas Polsat Hit Festiwal.

 

Leave a Reply