Cheap Tobacco nie przestaje zaskakiwać. Posłuchaj singla “Bez słów”

“Bez słów” to nowy utwór zespołu Cheap Tobacco. Do singla powstał teledysk.

Zespół Cheap Tobacco podąża własną, niezależną muzyczną ścieżką, unikając kompromisów brzmieniowych, konsekwentnie realizując swoją wizję tworzenia muzyki. Wymykają się schematom, łącząc niekiedy skrajne gatunki muzyczne w całość. Charyzmatyczna wokalistka i zawsze szukający świeżych dźwięków muzycy z Cheap Tobacco, to ogniste połączenie nieokiełznanej energii i melodyjnych piosenek. Właśnie taki jest najnowszy utwór zespołu zatytułowany ,,Bez słów”.

fot. Zuzanna Kruczek

,,Singiel Bez Słów to opowieść o relacji, o przyjaźni takiej, która rozumie się bez słów. O pełnym połączeniu i głębokim zrozumieniu, które czasem przychodzi do nas z zupełnie niespodziewanej strony. Można je nawiązać z zupełnie obcą osobą. Obcą ale tak jakby z tej samej planety. I to jest piękne. Nawet jeśli każdy później idzie w swoją stronę, to waga tego spotkania zostaje z nami. 

Jak to jest spotkać zupełnie obcego człowieka i zostać zrozumianym na tak głębokim poziomie, i rozumieć, ponad cielesnością, ponad fizycznością. A co jeśli wszyscy możemy być tak połączeni?  A co jeśli jesteśmy?” – Tak o singlu opowiada Natalia Kwiatkowska.

*****

Cheap Tobacco – Energia, autentyczność i odważne balansowanie pomiędzy gitarowym, vintage’owym brzmieniem a taneczną i transową współczesną elektroniką. To wszystko połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad.

Ich album “Zobaczmy siebie” znalazł się na liście OLIS (lista 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!) to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii!

Frontmanką zespołu jest Natalia Kwiatkowska – czterokrotnie wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz trzykrotnie dostała nominację do “Wokalistki Rocku Antyradia”.  

Zespół za album “SZUM” zdobył nominację do nagrody Fryderyk 2019.

*****

Utwór dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://adm.ffm.to/bezslow 

 

Leave a Reply