hoshii i Natalia Przybysz z nową wersją utworu “Ciepły wiatr” (hoshii session)

hoshii sessions to współpraca artystów reprezentujących scenę hip-hopową i popową z zespołem hoshii saksofonisty i producenta – Kuby Więcka. Tym razem zaproszenie przyjęła Natalia Przybysz, czego efektem było nagranie nowej wersji przeboju “Ciepły wiatr”.

fot. FB Kuby Więcka

Razem z Natalią wspieramy największa w Polsce kampanię na rzecz uznania rzeki Odry za osobę prawną: „Przepływy dla Odry”. 50 dni i 50 wydarzeń. Już 409 miejsc w 39 krajach rozpoznaje prawa natury, traktując ją jako podmiot, ruch ten nazywa się RoN – Rights of Nature. Kampania „Przepływów dla Odry” a w tym nowa wersja utworu „Ciepły wiatr” jest jedną z tych inicjatyw.

hoshii sessions to romans artystów reprezentujących scenę hip-hopową i popową z zespołem hoshii saksofonisty i producenta – Kuby Więcka, który uosabia to, czym jest nowa, współczesna szkoła jazzu. hoshii sessions to żywe doświadczenie spontaniczności i procesu twórczego; dla artystów czegoś najbardziej pociągającego, a dla publiczności czegoś, czego nie przeżywa zbyt często z bliska.

Spotkania muzyków to dwie godziny nagrania (maksymalnie), na których pracują nad nową aranżacją piosenki gościa/gościni. W dzisiejszych czasach muzyka stara się być doskonała. Na koncertach artyści wspomagają się ulubionymi efektami wokalnymi, często próbując doścignąć wersje oryginalne. W trakcie hoshii sessions obieramy zupełnie nową, nieoczywistą ścieżkę.

Zespół hoshii jest grupą mocnych osobowości, w której każdy narzuca swoje brzmienie. Tutaj każdy musi nieco wyjść ze swojej strefy komfortu, aby spotkać się z innymi gdzieś pośrodku, a ostatecznie wytworzyć coś całkiem niespodziewanego i świeżego.

 

Leave a Reply