Wiktor Waligóra prezentuje nowy utwór “Sztorm”

Wiktor Waligóra  jest odkryciem zeszłorocznego Męskiego Grania i ma już za sobą debiut w największych polskich stacjach radiowych. Teraz zaprezentował kolejny utwór zatytułowany “Sztorm”.

Nowy rok zaczyna poruszającą balladą, która porywa już od pierwszych dźwięków.

Wiktor Waligóra to młody wokalista z Krakowa, którego szybko okrzyknięto odkryciem zeszłorocznego Męskiego Grania. Fani mogli usłyszeć go zarówno w projekcie Wodecki Twist, jak i z orkiestrą Miuosha, a nagranie z jego wykonaniem „Nad wszystko uśmiech Twój” obejrzano już ponad 2 miliony razy. Wersja audio występu znalazła się również na tegorocznym albumie festiwalu, gdzie nazwisko Wiktora pojawia się wśród największych gwiazd polskiej muzyki.

fot. materiały prasowe

Sukcesy festiwalowe zaowocowały współpracą z wytwórnią Sony Music oraz startem jego pierwszego pełnoprawnego projektu wydawniczego.

Wiktor nie zwalnia tempa i, podczas gdy jego „Podróż w czasie” pnie się w górę na radiowych rotacjach, rozpoczyna nowy rok premierą kolejnego utworu o tytule „Sztorm”. Ta poruszająca historia dwojga oddalających się od siebie osób, opowiedziana mocnym wokalem Waligóry, z pewnością chwyci za serce wszystkich słuchaczy.

Czym jeszcze zaskoczy nas w tym roku? Dowiemy się już wkrótce.

 

“Teksty pomagają mi przekazywać emocje, o których nie zawsze potrafię mówić” – Wiktor Waligóra [WYWIAD]

Leave a Reply