Skubas z kolejną odsłoną nowego albumu. Posłuchaj utworu “W ogień”

Skubas długo kazał czekać słuchaczom na kolejną odsłonę jego nadchodzącego albumu. Właśnie otrzymaliśmy od artysty nowy utwór zatytułowany „W ogień”.

Poznaliśmy tytuł najnowszego albumu Skubasa. „W ogień”, bo taką nosi nazwę, będzie czwartym długogrającym wydawnictwem artysty, którego zawartość promowały do tej pory single „Zaraz się zacznie” z Kwiatem Jabłoni, „Co i tak nadejdzie” z Dawidem Tyszkowskim oraz „Rdza” z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego. Do tego grona dołączył właśnie kolejny utwór, który jeszcze bardziej rozpala wyobraźnię przed premierą nowego materiału.

fot. materiały prasowe

Sam Skubas tak opowiada o wspomnianym utworze:  „W ogień” to prosta piosenka o wielkiej miłości. O tym, że można ją bardzo łatwo stracić, zaniedbać, ale jeśli zdamy sobie sprawę, że ją tracimy, to jesteśmy w stanie skakać w ogień. I chodzi tu jak najbardziej o miłość relacyjną, do drugiej osoby, wbrew trochę nurtom terapeutycznym, gdzie najważniejszą miłością jest miłość do samego siebie. Prawdziwa miłość jest jak trawa. Potrafi czasem tylko schować się pod warstwą śniegu.

Ponadto do singla powstał bardzo klimatyczny wideoklip, za którego odpowiada ekipa Paper Pictures na czele z reżyserem i pomysłodawcą konceptu Wiktorem Franko.

 

 

 

Leave a Reply