Otsochodzi zapowiada nowy album. Singiel “RAP” już dostępny

Monumentalny “RAP” zapowiada nowy album Otsochodzi, który ukaże się 5 kwietnia.

Renesans Otsochodzi trwa w najlepsze. Za sprawą solówki “TARCHO TERROR, projektu OIO i zeszłorocznego club2020, Młody Jan uzupełnił zapasy muzycznego paliwa i twardo leci po swoje. Kto nie wierzy niech sprawdzi pierwszą zapowiedź nowej solowej płyty, czyli wszystko mówiący “RAP” na beacie  Lohleq.

fot. materiały prasowe

Singlowy “RAP” to kwintesencja stylu, który Otsochodzi mocno pielęgnował przez ostatnie lata. Dynamiczny i technicznie zaawansowany rap, podany z dużą dozą pewności siebie i własnego skilla, a do tego zaserwowany w bardzo przystępnej i świeżej formule. Na nowym albumie Otso usłyszycie zarówno monumentalne osiedlowe hymny czy kreślone pewną ręką trapowe bangery, jak też utwory skłaniające do głębszej, wielowątkowej refleksji. Renesans Otsochodzi trwa bowiem w najlepsze. Młody Jan uzupełnił w ostatnich latach zapasy muzycznego paliwa i twardo leci po swoje.

Równocześnie z publikacją singla na cyfrze i w streamingach do preorderu trafia album “TTHE GRIND”, którego “RAP” jest pierwszą odsłoną. Premiera już 5 kwietnia.

 

Leave a Reply