Jakub Skorupa feat. Piotr Zioła w utworze “No to cześć”

“No to cześć” to nowy singiel Jakuba Skorupy, w którym gościnnie usłyszymy Piotra Ziołę.

“(…) byłeś tajemnicą, mantrą, teraz jednak gdzieś zniknąłeś jakbyś był halucynacją” – śpiewa Jakub Skorupa w nowym singlu „No to cześć”. Układający się „pod nóżkę” refren występuje na przemian z melodyjnym przejściem wykonywanym przez Piotra Ziołę. Artyści podają razem miejscami zuchwały i dość ironiczny tekst o skutkach ubocznych oczekiwań odnośnie kariery artysty.

fot Paweł Franik

Czasami warto się przywitać ze swoimi rozkminami, ale chyba jeszcze lepiej jest się z nimi pożegnać. I w jakimś sensie o tym procesie opowiada ten numer. – opowiada Jakub Skorupa

Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Adama Kaliszczaka.

Jakub Skorupa – w 2022 roku wydał debiutacki album „Zeszyt pierwszy”. Dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2023 i nagrodzony Bestsellerem Empiku w kategorii „Odkrycie roku”. Wraz z zespołem grał na takich festiwalach jak Męskie Granie, Off Festival czy Letnie Brzmienia. Obecnie Skorupa pracuje nad drugim albumem, który ukaże się nakładem wydawnictwa Def Jam Recordings Polska. Najnowsze wydania muzyczne to “Dzisiaj” z 2023 r. i styczniowe (2024) “No to cześć” z Piotrem Ziołą.

 

Leave a Reply