Łukasz Juszkiewicz i VOICE by YUSH z utworem “Jedyna taka noc”!

Uczniowie szkoły wokalnej Voice by Yush pod opieką wokalisty oraz trenera wokalnego Łukasza Juszkiewicza zaprezentowali piosenkę świąteczną “JEDYNA TAKA NOC” z repertuaru zespołu TGD.

fot. materiały prasowe

VOICE by YUSH – szkoli i rozwija pasję wokalną dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Właściciel szkoły, Łukasz Juszkiewicz jest zarazem certyfikowanym trenerem wokalnym. Szersza publiczność zna go jako półfinalistę z III edycji programu The Voice of Poland w drużynie Marka Piekarczyka, wyróżniony w programie Szansa na Sukces Opole 2019. Jest Laureatem Festiwalu piosenki Literackiej OFPA w Rybniku oraz na Festiwalu lat 60. i 70. “Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” otrzymał I Nagrodę od Prezesa ZAiKSu Janusza Foglera.

Oprócz swoich projektów i przygotowania solowego repertuaru na płytę, koncertuje z Marcinem Wyrostkiem i Corazon (również symfonicznie), jak i współpracuje z innymi znanymi artystami w Polsce. Ostatnio wydał singiel „Twój czas“ z wytwórnią Delphy Records.

Twierdzi, że kształcenie wokalistów to przede wszystkim indywidualna praca nad emisją głosu, interpretacją tekstów i techniką wokalną. Szkoła organizuje warsztaty wokalne – do tej pory gościli Monikę Urlik, Elżbietę Zapendowską, Matteo Mazzuca, Julitę Zielińską oraz Jacka Rozenka. Bierze udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, przygotowuje do festiwali, a także współpracuje z wieloma placówkami w kraju.

Uczniowie Voice by Yush zdobywają liczne nagrody na Festiwalach Ogólnopolskich i nie tylko. Ze swoim trenerem wokalnym nagrali już trzy płyty w projekcie „DUETY”, ale na tym nie koniec. Szykują wiele niespodzianek na przyszły rok, nawet takich o zasięgu ogólnopolskim. Natomiast na święta postanowili przygotować i podzielić się ze wszystkimi piosenką świąteczną „Jedyna taka noc”. Jak sami twierdzą składają nam w ten sposób życzenia uśmiechu na twarzach i radości na cały nadchodzący rok 2024.

 22 grudnia odbyła się premiera teledysku do tego utworu.

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply