Paweł Lisek z energetycznym singlem “Nic więcej”!

22 grudnia ukazał się najnowszy utwór Pawła Liska zatytułowany “Nic więcej”, do którego powstał animowany teledysk. Tym razem artysta postawił na energetyczną propozycję.

Zaledwie kilkanaście dni po wydaniu poprzedniego singla “Moment“, artysta zaskakuje nowym komercyjnym brzmieniem. Za produkcję odpowiadają Bartosz Hoppe, Piotr Klimek i Adrian Trepka. Powstał również oryginalny animowany teledysk produkcji Karola Grabarka. Czy singiel stanie się hitem karnawału?

fot. Marcin Chróst

Paweł Lisek – utalentowany wokalista z Polskiej sceny muzycznej, ma na swoim koncie wiele osiągnięć, które potwierdzają jego niezwykły talent i zaangażowanie w muzykę. Zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Filmowej oraz 25 miejsce w Top 100 podczas Międzynarodowego Konkursu Aim 2 Fame, gdzie rywalizowało kilka tysięcy uczestników.

Jego wyjątkowy głos i pasja zaowocowały wspólnym koncertem z cenionym harfistą Michałem Znatorem, który wcześniej współpracował z Edytą Górniak. Paweł cieszy się również uznaniem w mediach, jego nazwisko często pojawia się w artykułach na portalach muzycznych oraz w telewizji.

To obiecujący talent, którego przyszłość w branży muzycznej wydaje się bardzo obiecująca, dzięki jego nieustannej determinacji i wyjątkowemu talentowi.

 

Leave a Reply