Siostry Melosik z wyjątkową piosenką “Za kilka zim”

“Za kilka zim” to nostalgiczna, przesycona przyjemnym klimatem piosenka Sióstr Melosik. Za muzykę oprócz wokalistek odpowiadają Ania Dąbrowska i Olek Świerkot.

Ta piosenka jest jak ciasto z naszych ulubionych składników: są święta, śnieg, smyczki, country, tętent końskich kopyt i… miłość. Niech i Wam umili zimę – Dagmara & Martyna

Za produkcję piosenki odpowiada Jan Smoczyński, znany ze współpracy z takimi artystami jak Kayah, Kamil Bednarek czy Bovska.

fot. okładka singla

Siostry Melosik od lat istnieją na polskiej scenie muzycznej, głównie śpiewając w chórkach u Ani Dąbrowskiej. O Martynie po raz pierwszy zrobiło się głośno za sprawą zwycięstwa w telewizyjnym show “Fabryka Gwiazd”.

W 2010 roku Martyna powróciła wraz ze swoją siostrą Dagmarą. Wspólnie zaśpiewały utwór “C’est Chic” z repertuaru grupy Chic, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu “Disco robaczki”. W styczniu 2011 roku światło dziennie ujrzał singiel “Żeńsko-męska gra”, nagrany z myślą o filmie pod tym samym tytułem. W lutym 2021 premierę miał singiel i teledysk „Endless“, napisany jako ścieżka dźwiękowa filmu dokumentalnego „Heading Liberty“. W 2022 roku ukazał się ich bardzo dobrze przyjęta płyta “Znam na pamięć dalszy ciąg“.

Drugą płytę sióstr, której premiera przewidziana jest na 2024 rok, zapowiadają single – energetyczne “Afirmacje” oraz klimatyczne “Za kilka zim”.

Utwór “Za kilka zim” dostępny jest w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.link/SiostryMelosikZAKILKAZIM

*****

muzyka: Dagmara Melosik, Martyna Melosik, Olek Świerkot, Ania Dąbrowska

słowa: Dagmara Melosik, Martyna Melosik, Jan Smoczyński

 

Leave a Reply