RoseMerry z debiutanckim albumem. Posłuchaj singla “Polne kwiaty”

Debiutancka płyta RoseMerry jest podsumowaniem dotychczasowej twórczości zespołu. Album zatytułowany po prostu “RoseMerry” to połączenie nowoczesnej muzyki rockowej z tradycją polskiego bigbitu. Jednym z singli promujących to wydarzenie został utwór “Polne kwiaty”.

Płyta “RoseMerry” została wydana w  listopadzie 2022 roku. Jest podsumowaniem dotychczasowej twórczości zespołu. Album promował singiel “Polne kwiaty“, którego można posłuchać na antenie Antyradio. Pojawił się także w audycji radia Nowy Świat. Na ich kanale YouTube można znaleźć również teledyski do utworów “Dziewczyna (nanana)” oraz “Zamknij mi oczy“. Materiał z tego krążka łączy koncepcję nowoczesnego rocka z polskim bigbitem.

fot. materiały prasowe

RoseMerry to zespół rockowy z Rzeszowa założony w 2018 roku z inicjatywy czworga przyjaciół. To połączenie kobiecego wokalu, tekstów o miłości i naturze z mocnym, charakternym rockowym brzmieniem. W 2024 roku planowany jest drugi autorski krążek bandu. Grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów, takich jak:

– I miejsce na konkursie Rockowa Noc 2020 w Rzeszowie
– podwójne I miejsce na konkursie festiwalu Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim
– I miejsce na konkursie festiwalu Rock na Plaży Paprocany w Tychach
– I miejsce na Rawa Blues Festiwal oraz koncert na głównej scenie katowickiego Spodka

Nagrania i teledysk do utworu “Polne kwiaty”  zostały zrealizowane na Torowa Studio w Rzeszowie.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply