Winylowe wydanie płyty “Życie jest w porządku” Anny Wyszkoni

9 lutego pojawi się winylowe wydanie albumu Anny Wyszkoni – „Życie jest w porządku”, oryginalnie wydanego w 2012 roku. Płyta ukaże się na 180-gramowym, transparentnym winylu w kolorze żółtym.

Płyta jest wyjątkową propozycją dla fanów artystki. Znalazły się na niej znane przeboje, jak: „Biegnij przed siebie”, „Zapytaj mnie o to kochany” czy „W całość ułożysz mnie” które specjalnie dla Anny napisali Robert Gawliński czy Marek Jackowski. Inny, „Prywatna Madonna”, skomponował dla niej sam Seweryn Krajewski.

fot. okładka płyty

Swoim drugim solowym albumem pt. „Życie jest w porządku” Anna Wyszkoni potwierdziła dojrzałość i muzyczną metamorfozę, jaką przeszła od podwójnie platynowego, solowego debiutu „Pan i Pani”.

Za produkcję piosenek odpowiadają, podobnie jak przy podwójnie platynowym debiucie wokalistki „Pan i Pani”, Bogdan Kondracki (Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Novika, Justyna Steczkowska) i Kuba Galiński (Dawid Podsiadło, Sanah, Ania Dąbrowska, Janusz Panasewicz). Dzięki tej kooperacji każda piosenka na tej płycie ma inny charakter i brzmi jak oddzielna opowieść. Łączy je jedno: charakterystyczny, magnetyzujący głos Anny Wyszkoni.

Tracklista:

Side A
1. Powietrze
2. Dźwięki nocy
3. Zapytaj mnie o to kochany
4. W całość ułożysz mnie
5. Na krańcu świata
6. Gdy naga stoję przed Tobą…

Side B
1. Na cześć wariata
2. Biegnij przed siebie
3. Prywatna Madonna
4. Chcę oddychać
5. Moje miasto śpi

 

Leave a Reply