Kwiat Jabłoni z singlem “Szczęśliwego nowego roku”

Tym razem Kwiat Jabłoni życzy wszystkim “Szczęśliwego nowego roku”. Utwór pod tym tytułem pochodzi z ich ostatniej płyty “Pokaz slajdów”.

Mijają lata, a światem wciąż wstrząsają tragedie. Myśleniem życzeniowym stały się plany o pokoju, negocjacjach i rozmowach równego z równym. W “Szczęśliwego Nowego Roku” (“Pokaz slajdów”, Universal Music Polska) Kwiat Jabłoni śpiewa o marzeniu odpuszczenia wszelkich walk i uldze ruszania naprzód.

fot. materiały prasowe

Trzeci studyjny album Kwiatu Jabłoni, z którego pochodzi piosenka, to dosłowny zbiór rozmaitości. Sprawnie ułożona lista piosenek, które choć absolutnie różne gatunkowo, są jednakowo czułe, uważne i pełne czystej nadziei w postawy ludzi i świat, który nimi kształtujemy. Na albumie znajduje się m.in. hit radiowy ostatnich kilku miesięcy – “Od nowa” oraz najnowsze “Byłominęło”.

13 października 2023 r. ukazał się album “Pokaz slajdów”, który niedługo po premierze pokrył się Złotem. Album utrzymuje się na szczycie list OliS, cały czas nie opuszczając pierwszej 10. najlepiej sprzedających się płyt.

 

Leave a Reply