Jann prezentuje nowy singiel “Charisma”!

Nowy utwór “Charisma” to kolejna niespodziewana premiera od Janna. Artysta zakończył właśnie swoją jesienną trasę koncertową.

Jann nie przestaje zaskakiwać. Artysta zakończył właśnie swoją jesienną trasę koncertową, podczas której zagrał w siedmiu największych polskich miastach. Koncerty odbyły się w Gliwicach, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Toruniu, Krakowie i Warszawie. Każdy z występów rozpoczynał się wykonem przedpremierowego numeru “Charisma”, który fani artyści pokochali już po pierwszym występie.

fot. Max Gronowski

Charisma” to najnowsza muzyczna propozycja Janna, na którą fani wyczekiwali od dnia pierwszego koncertu jesiennej trasy. Premierowy utwór jest połączeniem świeżego i zaskakującego brzmienia z charakterystycznym wokalem artysty. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem.

Piosenka “Charisma” od dziś dostępna jest w serwisach cyfrowych, a już niebawem będą mogli usłyszeć ją na żywo również wszyscy zagraniczni fani Na początku przyszłego roku artysta wraz z zespołem wyrusza w międzynarodową trasę koncertową, podczas której odwiedzi Pragę, Berlin, Kolonię, Hamburg oraz Londyn. Bilety na międzynarodową trasę wyprzedały się w niecałe 24h.

 

 

3 odpowiedzi na “Jann prezentuje nowy singiel “Charisma”!”

  1. Zastanawiam się, gdzie są prawdziwi dziennikarze muzyczni, potrafiący napisać coś więcej niż parę okrągłych, szkolnych zdań, z których nic nie wynika. “Świeże i zaskakujące brzmienie”, wow, co za przenikliwa ocena. No i? Coś więcej o gatunku, kompozycji, warstwie tekstowej? A może jakieś odniesienia kulturowe lub przynajmniej popkulturowe? Gdzie wiedza muzyczna? To zdolny facet, warto przyjrzeć mu się dokładniej, a nie wypuszczać testy na poziomie stażysty odwalającego amatorskie wierszówki.

    1. Dziękujemy za opinię, to jest jedynie informacja prasowa, a nie analiza, czy też recenzja utworu. Po dogłębne analizy zapraszamy do działu “recenzje”.

    2. odnoszę wrażenie, że polski świat muzyczny udaje, że Janna nie ma. Nie grają go duże , popularne radia, a mimo to jego piosenki znane są na niemal całym świecie Zbiera bardzo pozytywne opinie o swojej twórczości, jest analizowany jego głos, teksty piosenek, kompozycje – za granicą, w Polsce mamy takie zdawkowe informacje. Mało kto wie, że w litym będzie koncertował w całej Europie – w kilku miastach Niemiec, w Pradze i Londynie samodzielnie, a we wszystkich stolicach, łącznie z Warszawą, jako support Madison Beer. Czy mamy drugiego takiego artystę w naszym pięknym Kraju?

Leave a Reply