“Abyss of Souls”, czyli kolejny singiel elektronicznego projektu Symmetrical Life!

“Abyss of Souls” to najnowszy singiel elektronicznego projektu Symmetrical Life, którego liderem jest Mirosław Świergula. Do tego jakże klimatycznego utworu powstał teledysk.

Projekt Symmetrical Life pochodzi z Oświęcimia, na swoim koncie ma dotychczas trzy wydane single i zagrany koncert. Liderem, a także pomysłodawcą projektu jest Mirosław Świerguła, a głównym producentem jest Steven Roys – polski DJ i producent muzyczny ze Śląska.

fot. materiały prasowe

Muzyka to mieszanka różnych stylów związanych z muzyką elektroniczną. Ich utwory mają klimatyczny, niezwykle wciągający charakter, miejscami oscylujący z nastrojem charakterystycznym dla horroru. Symmetrical Life planuje wydać debiutancki album w 2024 roku. W kolejnych miesiącach będzie można ich zobaczyć w Oświęcimiu, Katowicach, Częstochowie, planowane są także kolejne koncerty w innych miastach.

*****

Najnowszym singlem projektu jest utwór “Abyss of Souls“, czyli kawałek, który bardzo dobrze został przyjęty przez słuchaczy muzyki elektronicznej, otwierając Symmetrical Life wiele drzwi do ich dalszych poczynań artystycznych.

 

Leave a Reply