Krystian Sprawka prezentuje nowy singiel “Wyglądasz pięknie”!

Krystian Sprawka zaprezentował kolejny nowy utwór, do którego powstał teledysk. “Wyglądasz pięknie” to powrót do letnich klimatów beztroski i szczęścia.

Wyglądasz pięknie” czyli najnowszy utwór Krystiana to powrót do około letnich klimatów beztroski i szczęścia. To niezobowiązujące wyznanie miłości, z którym może się utożsamić większość słuchaczy, niezależnie od wieku. W trakcie tworzenia Krystian skupił się na przelaniu na papier uczuć, które sam odczuwa aby dać odbiorcy szczery przekaz i umożliwić porównanie do własnych przeżyć.

fot. okładka singla

W swoich piosenkach stara się zachować osobistą formę, aby pokazać słuchaczom, że jest zwykłym chłopakiem, który chce spełniać swoje marzenia. W najbliższych miesiącach planuje skupić się na rozwoju swojego muzycznego portfolio, aby od nowego roku móc zaoferować swoim słuchaczom koncerty i spotkania na żywo.

*****

Krystian Sprawka to 25-letni artysta pochodzący z Sosnowca. Zakochany w muzyce od ponad 15 lat. Przez ostatnie lata produkował piosenki dla innych artystów i był członkiem wielu zespołów muzycznych. Teraz poprzez własną twórczość postanowił pokazać odbiorcy swój świat. Jest tekściarzem, kompozytorem i producentem. Jego wizytówka to alternatywne dźwięki oraz teksty w języku polskim. Inspiracje do utworów czerpie z otaczającego świata i osobistych przeżyć.

Odcinając grubą kreską dotychczasowe działania, stawia na niecodzienne rozwiązania muzyczne, prezentując świeże, niebanalne brzmienia. Dzięki przelaniu myśli na papier stara się rozliczyć z przeszłością i zrobić krok w przód.

W cyklu piosenek, które pojawiły się na jego kanale, Krystian rozkłada na czynniki pierwsze podstawowe uczucia, które rządzą światem takie jak: miłość, szczęście, smutek itp. W kolejnych numerach na swojej liście chce zapewnić słuchacza, że każdy przechodzi przez podobne problemy i warto mieć odwagę aby o nich rozmawiać.

Na co dzień spędza czas w studiu muzycznym, tworząc kolejne numery, nie wyklucza jednak wyjścia ze swoim repertuarem na letnie sceny. Jego kreacja sceniczna jest mocna, charyzmatyczna i bardzo energiczna, zapadająca odbiorcy na długo w pamięci. W tym roku poznaliśmy m.in. jego utwory “Domek z kartiZa horyzont“.

 

“Jeżeli usłyszę w głowie gitarę, to po prostu za nią chwytam” – Krystian Sprawka [WYWIAD]

Leave a Reply