Krystian Sprawka z nowym singlem “Domek z kart”

“Domek z kart” to nowy singiel Krystiana Sprawki, stawiającego od jakiegoś czasu na własną twórczość. Jego premierowy utwór, do którego powstał teledysk, nawiązuje do trudnej miłości.

Krystian Sprawka to 25-letni artysta pochodzący z Sosnowca. Zakochany w muzyce od ponad 15 lat. Przez ostatnie lata produkował piosenki dla innych artystów i był członkiem wielu zespołów muzycznych. Teraz poprzez własną twórczość postanowił pokazać odbiorcy swój świat. Jest tekściarzem, kompozytorem i producentem. Jego wizytówka to alternatywne dźwięki oraz teksty w języku polskim. Inspiracje do utworów czerpie z otaczającego świata i osobistych przeżyć.

fot. materiały prasowe

Odcinając grubą kreską dotychczasowe działania, stawia na niecodzienne rozwiązania muzyczne, prezentując świeże, niebanalne brzmienia. Dzięki przelaniu myśli na papier stara się rozliczyć z przeszłością i zrobić krok w przód.

Jego najnowszy singiel “Domek z kart” nawiązuje do trudnej miłości, z którą identyfikuje się duża grupa jego odbiorców. Artysta próbuje zrozumieć uczucia, które nim kierują i zaakceptować zmiany jakie w nim zachodzą. Jest świadomy jak wiele młodych osób zmaga się ze zrozumieniem siebie i chce im uświadomić, że nie są sami w tej podróży.

W cyklu piosenek, które pojawiły się na jego kanale, Krystian rozkłada na czynniki pierwsze podstawowe uczucia, które rządzą światem takie jak: miłość, szczęście, smutek itp. W kolejnych numerach na swojej liście chce zapewnić słuchacza, że każdy przechodzi przez podobne problemy i warto mieć odwagę aby o nich rozmawiać.

Na co dzień spędza czas w studiu muzycznym, tworząc kolejne numery, nie wyklucza jednak wyjścia ze swoim repertuarem na letnie sceny. Jego kreacja sceniczna jest mocna, charyzmatyczna i bardzo energiczna, zapadająca odbiorcy na długo w pamięci.

*****

“Nawiązujący do trudnej miłości, zachwycający i poruszający.”

 

fot. okładka singla

Jedna odpowiedź do “Krystian Sprawka z nowym singlem “Domek z kart””

Leave a Reply