Krystian Sprawka prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Za horyzont”!

“Za horyzont” to nowy singiel Krystiana Sprawki, który różni się nieco od jego wcześniejszych propozycji. Tym razem na pierwszym planie pojawia się brzmienie gitary akustycznej.

“Za horyzont” różni się od poprzednich utworów zdecydowanie bardziej wakacyjnym brzmieniem. Wykorzystanie akustycznej gitary miało na celu skupienie słuchacza na przekazie tekstowym za którym idzie tęsknota za beztroską i czasami kiedy młodzi ludzie mogli być po prostu sobą. Pomimo letnich brzmień chciałbym aby moi odbiorcy razem ze mną poczuli troski i zmartwienia jakie towarzyszyły mi podczas tworzenia mojego nowego singla. Wezwaniem “Za horyzont” chcę nakłonić wszystkie młode osoby, aby nie przestały marzyć i nawet czując przytłaczającą normalność pamiętały, że “punkt widzenia jest punktem siedzenia” a każde ciemne chmury można przegonić własnymi czynami. 

fot. materiały prasowe

Krystian Sprawka to 25-letni artysta pochodzący z Sosnowca. Zakochany w muzyce od ponad 15 lat. Przez ostatnie lata produkował piosenki dla innych artystów i był członkiem wielu zespołów muzycznych. Teraz poprzez własną twórczość postanowił pokazać odbiorcy swój świat. Jest tekściarzem, kompozytorem i producentem. Jego wizytówka to alternatywne dźwięki oraz teksty w języku polskim. Inspiracje do utworów czerpie z otaczającego świata i osobistych przeżyć.

Odcinając grubą kreską dotychczasowe działania, stawia na niecodzienne rozwiązania muzyczne, prezentując świeże, niebanalne brzmienia. Dzięki przelaniu myśli na papier stara się rozliczyć z przeszłością i zrobić krok w przód.

W cyklu piosenek, które pojawiły się na jego kanale, Krystian rozkłada na czynniki pierwsze podstawowe uczucia, które rządzą światem takie jak: miłość, szczęście, smutek itp. W kolejnych numerach na swojej liście chce zapewnić słuchacza, że każdy przechodzi przez podobne problemy i warto mieć odwagę aby o nich rozmawiać.

Na co dzień spędza czas w studiu muzycznym, tworząc kolejne numery, nie wyklucza jednak wyjścia ze swoim repertuarem na letnie sceny. Jego kreacja sceniczna jest mocna, charyzmatyczna i bardzo energiczna, zapadająca odbiorcy na długo w pamięci. W tym roku poznaliśmy m.in. jego utwór “Domek z kart“. 

 

Leave a Reply