Ewa Farna prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Czeski film”

“Czeski film” to nowy utwór Ewy Farnej. Singiel powstał w kooperacji z Mery Spolsky i Kubą Karasiem.

Ewa jest z pochodzenia Polką. Artystka jako kilkuletnie dziecko brała udział w konkursach muzycznych. W wieku 10 lat wystąpiła z Marylą Rodowicz na jej koncercie. Następnie zadebiutowała na czeskim rynku, a w międzyczasie wygrała „Szansę na sukces” w odcinku poświęconym piosenkom autorstwa Jacka Cygana.

Po bardzo dobrze przyjętym latem br. singlu „Partner in crime”, przyszedł czas na muzyczną nowość od Ewy. Najnowszy utwór artystki nawiązuje do tego, jak wygląda jej życie.

fot. materiały prasowe

“Frazeologia słów Czeski film mi się wydawała megazabawnym połączeniem w moim kontekście. Utwór tym razem powstaje tylko w języku polskim, co jest u mnie nie typowe wydając większość numerów w obu językach, natomiast jak sam tytuł wskazuje, trudno akurat taki myk przetłumaczyć na język czeski. Utwór powstał z świetnymi artystami Mery Spolsky oraz Kubą Karasiem z czego się bardzo cieszę, bo byłam bardzo ciekawa pracy z nimi i myślę, że szło bardzo gładko. Termin wydania utwór to lekkie przeniesienie letniego chillu z Pragi prosto do uszu polskich słuchaczy” – tak o utworze mówi Ewa Farna.

To utwór, który powstał w kooperacji z Mery Spolsky i Kubą Karasiem z The Dumplings.

 

Ewa Farna świętuje 30 urodziny. Nowy utwór “Partner in Crime” już dostępny!

Jedna odpowiedź do “Ewa Farna prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Czeski film””

  1. Teksty pisane przez Mery wgl nie pasują do głosu i dykcji Ewy, to samo z singlem Partner in CRIME, czeski tekst leży super a polski kaleczy rytmikę. To samo w czeski film – po prostu brak talentu Mary widać i słychać

Leave a Reply