Ewa Farna świętuje 30 urodziny. Nowy utwór “Partner in Crime” już dostępny!

“Partner in Crime” to prezent dla fanów od Ewy Farnej. Piosenka i interaktywny klip powstał na trzydzieste urodziny piosenkarki.

Nie każdy solenizant szykuje prezenty dla swoich gości. Ewa Farna, jedna z najbardziej ukochanych w Polsce wokalistek, jest jednak wyjątkowa. Na swoje urodziny, przypadające jutro, przygotowała specjalnie dla was utwór.

„Kiedy tworzyliśmy piosenkę PARTNER IN CRIME, myślałam o planowanych koncertach urodzinowych z okazji mojej 30stki” – mówi artystka. „O ludziach, którzy na to czekają i szykują się na imprezę. Którzy zapomną o jutrze i nie będą się martwić o to, kto co myśli o tym, jak tańczą. Którzy tym razem nie pójdą spać o 22:00, jak są przyzwyczajeni, ale zjedzą ciasto i wypiją prosecco i nie będą to sobie dziś wypominać. Zrobię dziś coś, na co sobie nie pozwalam na co dzień, no i co?”.

fot. materiały prasowe

Jedyny koncert Ewy w tym roku, w Polsce to właśnie ten z okazji jej 30stych urodzin, 28 października  w Klubie Progresja. Tam też premierowo zabrzmi ten utwór.

Sama piosenka to jednak nie wszystko. Polsko-czeska piosenkarka zaprasza słuchacza, aby został jej PARTNER IN CRIME, czyli „wspólnikiem zbrodni”. I proponuje coś wyjątkowego na skalę światową: Interaktywny teledysk, w którym każdy może z Ewą może wystąpić i zmienić jego bieg, tworząc mniej nudny bardziej kolorowy świat! „Wystarczy, że wpisze swoje imię i dołączy zdjęcie, a natychmiast zobaczy klip, w którym jest moim kompanem” – wyjaśnia wokalistka. „Dodatkowo może wybrać zakończenie różnych scen. Dzięki tej technologii klip staje się absolutnie wyjątkowy i to nie tylko na polskiej scenie muzycznej.” Wziąć udział w przygodzie można tylko na stronie internetowej KLIP.EWAFARNA.COM. YouTube nie może bowiem zapewnić odpowiedniej technologii – ani takich wrażeń!

Słuchacze będą mogli dzielić się fragmentami wideo ze swoim udziałem na portalach społecznościowych. A jeden z fanów, wybrany przez Ewę, trafi do jego ostatecznej wersji, która będzie promować piosenkę na YouTube. Gra jest więc warta świeczki!

O PARTNER IN CRIME Ewa opowiada tak:

„Dla mnie piosenka ma kilka poziomów, osobiście czuję w niej lekkość i odrobinę psoty, przyznaję się, że czasami czuję, jakbym chciała przeżywać na nowo swój okres dojrzewania i robić czasem niewinne rzeczy, które niby nie wypada. Muzycznie jest to lekki, letni utwór, za jakim tęskniłam od jakiegoś czasu w moim repertuarze”.

Zgodnie ze zwyczajem artystki i utwór, i klip pojawią się w dwóch wersjach językowych – czeskiej i polskiej.

 

Leave a Reply