Ochman z utworem “Telefony”

„Telefony” to ostatni singiel zapowiadający drugi krążek Ochmana. Premiera „Testamentu” odbędzie się 10 listopada.

– Odłóż na chwilę telefon. Odpręż się, wyluzuj i zacznij doceniać małe rzeczy. Scrollując zapominamy o otaczającej nas rzeczywistości.  Ja sam też mam z tym duże trudności, co więcej piszę ten tekst używając komórki. Walczmy z tym! Po prostu odpal mój nowy singiel (zapewne używając apki w telefonie) i daj się ponieść  – opowiada o singlu Krystian

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Adriana Kawy, który jest rozczulającym komentarzem do tekstu utworu. Widzowie będą mogli również  sprawdzić taneczne umiejętności Ochmana.

fot. materiały prasowe

Melodyjny utwór „Telefony” zapowiada drugi album w dorobku artysty zatytułowany „Testament”. Jest zapisem przeżyć i obserwacji artysty. Krystian porusza na nim tematy związane z relacjami, poszukiwaniem dialogu, zrozumienia i akceptacji. W warstwie muzycznej Ochman eksperymentuje, balansując pomiędzy gatunkami.

– Mój drugi album, bardziej hip-hopowy, pełen nowoczesnych brzmień, podobnie jak pierwszy, emanuje muzyczną różnorodnością. Myślę wiele o przyszłości, mniej o przeszłości, ale żyję dniem dzisiejszym. Nieustannie analizuję wszystko co mnie otacza. Ta analiza pozwala mi rozwijać się twórczo. W przekazie bardziej bezpośredni, prostszy, a zarazem trochę bardziej osobisty, mój drugi album jest wynikiem wielu przemyśleń. Jest w nim dużo o miłości, akceptacji, ale i też o ich braku. Ciekaw jestem czy się z tym zgadzacie? – mówi o „Testamencie” Krystian.

Na „Testamencie” znalazło się czternaście kompozycji, w tym sześć wcześniej opublikowanych singli: „Rozmyty obraz”, „Bronia” (nagrany wraz z Jerry Heil), „8ball”, „Cry For You” (z udziałem zwycięzców Eurowizji 2022, kolektywem Kalush Orchestra), „Bittersweet” (z udziałem Opałem) oraz „Ona widzi nas”. 

 

Leave a Reply