AGE CONNECT i Lidia Kopania z utworem “Młodość jest w nas”!

AGE CONNECT i Lidia Kopania zaprezentowali drugi singiel “Młodość jest w nas” (angielska wersja „Together”). Disco z lat 70-tych znowu rządzi!

Po sukcesie debiutanckiego singla „Power of Devotion”, energetyczny duet AGE CONNECT z wokalistką Lidią Kopanią powraca, by podbić scenę muzyczną swoim najnowszym singlem “Młodość jest w nas” (angielska wersja “Together“). Utalentowani artyści są gotowi oczarować słuchaczy swoją magią disco, udając się w rytmiczną podróż do kultowych dźwięków lat 70.

fot. materiały prasowe

W “Power of Devotion” AGE CONNECT i Lidia Kopania zadebiutowali w oszałamiający sposób, zdobywając szerokie zainteresowanie i wiele odtworzeń na platformach cyfrowych. Sukces singla utorował drogę długo oczekiwanemu drugiemu utworowi – “Together” (polska wersja “Młodość jest w nas“). Zgodnie ze swoją nazwą, utwór stanowi idealne połączenie innowacyjnych umiejętności muzycznych AGE CONNECT i uduchowionego wokalu Lidii Kopanii, tworząc elektryzującą synergię, która z pewnością oczaruje publiczność na całym świecie.

„Nowy utwór to celebracja jedności i muzyki” – mówi AGE CONNECT„Chodzi o łączenie ludzi z różnych środowisk za pomocą uniwersalnego języka disco. Byliśmy pod wrażeniem reakcji na „Power of Devotion” i wierzymy, że „Together” poprowadzi tę energię jeszcze dalej”.

Lidia Kopania dodaje: „Muzyka disco ma ten ponadczasowy urok, który przenika pokolenia. Ponowna praca z AGE CONNECT była absolutnym dreszczykiem emocji, a „Together” to nasz hołd dla epoki, która wciąż nas inspiruje”.

Polska wersja tego singla “Together” zatytułowana “Młodość jest w nas” ukazała się 22 września 2023 roku.

*****

AGE CONNECT to polsko-niemiecki zespół z siedzibą w Łodzi, powstały w 2021 roku z Peterem Surrayem (perkusja i bas) i Tomaszem Labanowskim (gitara).

Lidia Kopania to wszechstronna piosenkarka znana z urzekającego i emocjonalnego śpiewu. Lidia wygrała Festiwal Top Trendy w Sopocie, wzięła udział w Konkursie Eurowizji i wydała kilka albumów i singli.

Leave a Reply