Jann prezentuje osobisty utwór “The Letter”

Tym razem Jann podzielił się z fanami długo wyczekiwanym singlem “The Letter”. Utwór będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej, która startuje za nieco ponad miesiąc.

Jann – jedno z największych odkryć ostatnich miesięcy. Artysta podzielił się właśnie z fanami długo wyczekiwanym singlem “The Letter”. Ta wzruszająca ballada łączy w sobie świeże brzmienie oraz pełen emocji wokal, którymi dostarcza słuchaczom niepowtarzalnych, muzycznych doznań. Jann zdradził, że numer ten jest dla niego niezwykle ważny, gdyż ma bardzo osobiste znaczenie.

fot. materiały prasowe

Co więcej, to właśnie “The Letter” był pierwszą piosenką, którą podzielił się z FONOBO Label – wytwórnią, z którą współpracuje od początku swojej kariery. Wtedy nie byłem jednak gotowy na wypuszczenie tak osobistej historii w świat. Teraz jestem i jest to doskonały moment, aby wszyscy usłyszeli “The Letter” – komentuje.

Utwór “The Letter” jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem. Tym razem do tego muzycznego duetu dołączyła starsza siostra artysty, która nagrała wokale wspierające. Jak sam Jann przyznaje, jej udział w tym projekcie znaczył dla nich bardzo dużo.

4 listopada startuje jesienna trasa Janna, która obejmie swoim zasięgiem 8 polskich miast. Natomiast na początku przyszłego roku Jann wraz z zespołem w wyrusza w międzynarodową trasę koncertową, podczas której odwiedzi Pragę, Berlin, Kolonię, Hamburg oraz Londyn. Bilety na międzynarodową trasę artysty wyprzedały się w niecałe 24h!

 

Jann rusza w międzynarodową trasę!

Leave a Reply