Tomek Ziętek z nowym utworem “C’mon”

Tomek Ziętek zaprezentował gitarowy utwór “C’mon”, który jest kolejną zapowiedzią jego debiutanckiego albumu zaplanowanego na późną jesień.

“C’mon” to druga po wydanym w sierpniu “Your Kiss” zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa Tomka. Tym razem, w odróżnieniu do nostalgicznej ballady, Artysta prezentuje gitarowy i energetyczny utwór, który sięga do klasyki bluesa i country. Premierze utworu towarzyszy teledysk w reżyserii Łukasza Jaśniaka i Tomka Ziętka, w którym gościnnie zobaczyć można Elizę Rycembel i Wojtka Ziętka.

fot. materiały prasowe

“C’mon” to taka muzyczna przypominajka, że czasami jesteśmy o słowo od szczęścia. W kontekście nadchodzącej płyty, “C’mon” wyznacza wraz z wcześniejszym singlem “Your Kiss” jej stylistyczne ramy. – Tomek Ziętek o utworze “C’mon”

Tomek Ziętek – aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. Jest jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia. Za role w filmach „Cicha Noc”, „Boże Ciało” oraz „Żeby nie było śladów” otrzymał nominacje do Polskich Nagród Filmowych „Orłów”.

Artysta z powodzeniem udziela się również w świecie muzyki, przede wszystkimi jako wokalista i gitarzysta trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. W 2022 roku wraz z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem „Emade” Waglewskim, Smolikiem oraz Kevem Foxem odtworzyli kultowy koncert Beatlesów na dachu.

Na początku sierpnia Tomek dołączył do grona Artystów wytwórni Kayax i pracuje nad swoim debiutancki solowym albumem. Wydawnictwo utrzymane będzie w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi amerykańskimi brzmieniami bluesa, folku oraz country. Premiera albumu zaplanowana jest na późną jesień 2023 roku. 

 

Leave a Reply