RHBLUESS prezentuje album “Nowa droga”!

“Nowa droga” to tytuł premierowego albumu RHBLUESS. To doskonała propozycja dla fanów rockowego brzmienia, ale też klasycznych ballad.

Premierowa płyta zespołu RHBLUESS zatytułowana “Nowa droga” została zarejestrowana w BHK Recording Studio w Poznaniu i wydana w ostatnich dniach lipca 2023 roku. Materiał na płytę był przygotowany dużo wcześniej, ale dopiero niedawno doczekał się rejestracji i wydania na CD oraz w wersji cyfrowej. Zawiera ona 14 utworów, stanowiąc kompilację kompozycji już znanych słuchaczom takich jak: “Kiedyś było jakoś fajniej” czy “Atencjusze” oraz kilkanaście nowości.

Całość płyty utrzymana jest w dotychczasowym stylu zespołu, począwszy od ostrych hard rockowych utworów, kończąc na nostalgicznych balladach.

fot. materiały prasowe

Wszystkie utwory są muzycznym odzwierciedleniem otaczającej nas rzeczywistości oraz zachodzących zmian. Życie ukierunkowuje naszą twórczość muzyczną, a nasze teksty są tego odzwierciedleniem. Staramy się dźwiękiem i słowem o tym opowiadać. Brzmienie zespołu nawiązuje do brzmienia kapel z cudownych lat rozkwitu rocka, a wykorzystując najnowsze narzędzia do produkcji muzyki tchnęliśmy w nie odrobinę współczesności. Oddaliśmy całe serce w tą produkcję i wierzymy, że ta płyta da nam jeszcze dużo nowych sił do  dalszej działalność muzycznej. – jak informuje RHBLUESS

*****

Zespół RHBLUESS powstał w Poznaniu w 2020 roku i od samego początku został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność, zyskując szybko rzeszę fanów. Na koncie grupa posiada szereg koncertów, występów klubowych i charytatywnych, w których także chętnie uczestniczą, pomagając innym. Członkowie RHBLUESS od wielu lat związani są z muzyką i estradą. Wcześniej współpracowali z zespołami grającymi różne style, występując na dużych i małych scenach. Więcej o zespole: https://www.rhbluess.com

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply