“Wola wygranej”, czyli nowy singiel Michała Szczygła!

“Wola wygranej” to kolejna zapowiedź nowej płyty Michała Szczygła.

Nowy singiel Michała Szczygła opowiada o tym, jak z podniesioną głową, pomimo przeciwności losu, biec ku swoim marzeniom. Bowiem szczęścia nie ma na kredyt!

– Nadal mam fun, gdy potykam się. To tylko taniec! – śpiewa Szczygieł, celebrując drogę do celu, którym jest kapryśny sukces w branży muzycznej 
W takiej odsłonie jeszcze Michała Szczygła nie było. „Wola wygranej” to kolejny singiel z nadchodzącej wielkimi krokami drugiej płyty artysty. Zapnijcie pasy, zabawa dopiero się zaczyna! Stay tuned!

fot. materiały prasowe

Michał Szczygieł to czołowy przedstawiciel młodego pokolenia twórców pop, który na scenie nie ma sobie równych. Debiutuje w 2018 świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”. W 2021 ukazał się debiutancki album Michała zatytułowany „Tak jak chcę”, na którym znalazł się podwójnie platynowy hit „Spontan”. Latem 2022 powrócił na szczyty radiowych list przebojów z „Adrenaliną”. Ten platynowy singiel zwiastuje drugi album artysty. Szczygieł każdym singlem udowadnia, że dynamiczne, popowe produkcje to jego żywioł.

 

Michał Szczygieł z wakacyjnym przebojem. “Pocałunek lata” już dostępny!

Leave a Reply