Winylowe wydanie albumu “MTV Unplugged” Margaret

Już wkrótce do sprzedaży trafi winylowe wydanie płyty “MTV Unplugged” Margaret. Wokalistka zapowiada także specjalną trasę koncertową.

W tym roku Margaret świętuje dekadę obecności na scenie. Z tej okazji artystka nie tylko wydała album w kultowej formule MTV UNPLUGGED, ale przygotowała również trasę koncertową, promującą ten gruntownie odświeżony repertuar. W cyfrze i na CD płyta ukazała się w kwietniu, a już 15 września do rąk słuchaczy trafi analogowe wydanie albumu.

fot. materiały prasowe

Z okazji swojego 10-lecia Margaret przygotowała dla fanów coś wyjątkowego. Największe hity artystki w kubańskiej, akustycznej odsłonie i w towarzystwie 14-osobowego zespołu. Płyta „MTV Unplugged Margaret” to zapis wyjątkowego koncertu, który odbył się 14 grudnia 2022 roku w warszawskim Teatro Cubano. Bez klasycznej sceny i rzędów numerowanych foteli, za to w kameralnym anturażu barowych stolików publiczność przeniosła się do barwnej i słonecznej Havany. Na pełną zawartość „MTV Unplugged Margaret” składa się aż 15 utworów z całego bogatego dorobku wokalistki.

A już 13 października Margaret rusza w trasę MTV Unplugged Tour, promującą swoje najnowsze wydawnictwo. Największe hity artystki wybrzmią z nową energią w akustycznej, kubańskiej odsłonie i w towarzystwie 14-osobowego zespołu znakomitych instrumentalistów. Wokalistka zagra 5 koncertów w całej Polsce, a bogato aranżowane występy odbędą się kolejno we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każdy z nich będzie się charakteryzował wyjątkową atmosferą muzycznego ciepła, bliskości oraz intymności.

 

Leave a Reply