Dawid Tyszkowski w nowej odsłonie. Posłuchaj singla “Chłopaki”

 Dawid Tyszkowski zaprezentował najnowszy singiel zatytułowany “Chłopaki”. Jest to opowieść o dorastaniu na blokowiskach, która zaskakuje swoją żywiołowością.

Chłopaki” to kolejna propozycja muzyczna zapowiadająca nadchodzące wydawnictwo Dawida Tyszkowskiego – jednego z najciekawszych artystów młodego pokolenia. Numer opowiada o dorastaniu na blokowisku, moich kumplach, naszych problemach i o tym, jak sobie z nimi radziliśmy – komentuje artysta. Piosenka może nieco zaskoczyć wszystkich fanów Dawida, który tym razem dzieli się dynamicznym numerem. Muzycznie postanowiłem zmierzyć się z czymś nieco szybszym i bardziej energetycznym – dodaje.

fot. Zuza Sosnowska

Chłopaki” to kawałek, który idealnie sprawdzi się podczas występów na żywo. Energia numeru jest bardzo zespołowa i koncertowa – komentuje Dawid Tyszkowski i dodaje, że nie może się już doczekać, kiedy razem z zespołem zacznie grać go live.

Singiel “Chłopaki” to kolejny efekt współpracy Dawida Tyszkowskiego i Patricka The Pana, z którym artysta pracował również nad swoją debiutancką EPką “Nadal nie śpię”. Numer dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Towarzyszy mu klimatyczny klip stworzony przez Igora Szwęcha.

Premierowa piosenka zapowiada debiutancką płytę Dawida Tyszkowskiego, która ukaże się jeszcze w tym roku. Na albumie będzie można również znaleźć wydany jesienią zeszłego roku numer “Nie poznaję cię”, którym artysta podbił playlisty w serwisach streamingowych oraz bardzo dobrze przyjęty kawałek “Kiedy wrócisz”.

 

 

Leave a Reply