LARK zapowiada debiutancki album. Posłuchaj singla “Antarctica”!

“Antarctica” to pierwszy singiel z debiutanckiej płyty zespołu LARK, która będzie miała swoją premierę 12 września i ukaże się nakładem wytwórni Sliptrick Records.

fot. materiały prasowe

Moglibyśmy dużo pisać o naszych osobistych historiach, poprzednich zespołach i różnych projektach, ale kogo to obchodzi, liczy się tylko tu i teraz. Uważamy, że ważne jest, żeby powiedzieć, że wywodzimy się z różnych środowisk muzycznych, co prawdopodobnie pomogło nam stworzyć dość zróżnicowaną muzykę, która jest mieszanką różnych stylów, przynajmniej tak nam się wydaje i tak to czujemy. – jak informuje zespół LARK i dodaje:

Po zmianach obecny skład zespołu ukształtował się w 2019 roku i mocno wierzymy, że tak pozostanie, aby nadal móc kontynuować łączenie ze sobą różnych gustów muzycznych. Kiedy podjęliśmy decyzję o nagraniu tego, co skomponowaliśmy, nie mieliśmy żadnych planów, żadnych marzeń o sławie ani światowej karierze, chcieliśmy tylko to zarejestrować, uchwycić ten klimat, nie pozwolić temu przeminąć… Kiedy skończyliśmy, byliśmy bardziej niż zadowoleni z tego, co zrobiliśmy, można powiedzieć, że głównie ze względu na końcowy rezultat postanowiliśmy to kontynuować i pokazać światu naszą muzykę.

Jak każdy artysta chcielibyśmy być zauważeni i docenieni, ale nie za wszelką cenę. Jeśli ktoś chce zostać naszym fanem, zawsze będzie mile widziany, chociaż jedyne, co możemy obiecać to, że będziemy dalej podążać tą samą drogą, tworząc muzykę, która reprezentuje nas, nasze uczucia i przekazuje nasze emocje. Oczywiście niczego nie odkrywamy i można łatwo się domyślić, skąd czerpiemy inspiracje, ale gramy z pasją i zwracamy uwagę na szczegóły.

To jeszcze nie jest historia zespołu, bo historia dopiero się zaczyna…

*****

Skład: 
Marcin Gądek – Vocals
Tomasz Boruch – Guitar
Mariusz Budzik – Bass
Wojciech Pasek – Drums

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply