Jędrzej Wise z nowym utworem “Dzieciaki z miasta”. Gościnnie – Daria ze Śląska i Solar!

Jędrzej Wise powraca po krótkiej przerwie wydawniczej. Artysta zaprezentował nowy singiel “Dzieciaki z miasta”. W utworze gościnnie wystąpiła Daria ze Śląska oraz Solar.

“Dzieciaki z miasta” to utwór opowiadający o pędzie życia w warunkach miejskich. Nieustający proces urbanizacji sprawia, że wokół nas jest coraz mniej natury a pogoń za wrażeniami, karierą i pieniędzmi skłania nas do zadania sobie pytania „morze, może, gdzieś daleko szumi las?”.

fot. materiały prasowe

Jędrzej Wise dorastał w Anglii, która jak sam mówi go ukształtowała jako człowieka. Artysta znany jest również szerszej publiczności jako malarz i rzeźbiarz, a jego prace było można podziwiać w Opera Gallery London czy w Desa Unicum. Był frontmanem takich grup jak Dry Forest czy The Suns. W 2020 roku wydał swój pierwszy solowy album STORIES. Rok później został porwany przez kosmitów i wspólnie z nimi napisał nowe kompozycje, które ukażą się pod koniec tego roku. Artysta twierdzi też, że jest… nienormalny.

Cześć premierowego materiału będzie można usłyszeć podczas koncertu Jędrzeja Wise’a na tegorocznym Festiwalu Great September, w Łodzi.

 

Leave a Reply