Smolasty i Doda we wspólnym utworze “Nim zajdzie słońce”

Smolasty połączył siły z Dodą w przebojowym epickim utworze “Nim zajdzie słońce”.

„Nim zajdzie słońce” to prawdziwa epicka ballada o miłości, tak silnej, że przetrwa nawet koniec świata. Tekst wzrusza, a głosy artystów komponują się, jak gdyby były dla siebie wręcz stworzone.

fot. materiały prasowe

Smolasty, czyli autor, takich hitów, jak „Duże oczy”„Pijemy za lepszy czas”, czy ostatniego radiowego przeboju „Herbata z imbirem”, to artysta, który przez większość swojej kariery utożsamiany był z szeroko pojętym środowiskiem rapowym. Potwierdza to wiele współprac Smolastego z takimi artystami, jak Kizo, Białas, Young Leosia, Malik Montana czy Szpaku. Jednak Smolasty od pewnego czasu pokazywał, że jest artystą nie bojącym się wychodzić poza ramy gatunkowe, czego ostatnim przykładem była akustyczna piosenka „Herbata z imbirem”, która podbiła stacje radiowe. Lecz tym razem artysta idzie o krok dalej i śmiało powiedzieć można, że wspólny utworów z królową polskiego popu – Dodą, jest ostatecznym potwierdzeniem wszechstronności Smolastego.

Jednak niemniej od Smolastego w utworze „Nim zajdzie słońce” zaskakuje Doda, która pokazała, że jest popową artystką kompletną, która jest w stanie dodać do piosenki tej magii, która sprawa, że chce jej się słuchać bez końca. Co więcej, lekko podrapowana zwrotka Dody i jej kosmicznie wysokie falsety w refrenie w harmonicznym połączeniu z wokalem Smolastego, to coś, co po prostu trzeba usłyszeć,

W teledysku Smolasty i Doda pokazali jaka wytworzyła się między nimi chemia. Pełno tutaj intymnych ujęć i bliskości, a w każdym kadrze artyści są wręcz wtuleni w siebie. Wrażenie potęguje też tekst o prawdziwej miłości w obliczu końca świata. Mówiąc wprost – must see!

Za produkcję teledysku odpowiada ekipa Piotra Zajączkowskiego, natomiast za unikalną kompozycją i produkcją utworu stoją młodzi warszawscy producenci – Filip Leon i WIKTOR.

 

Leave a Reply