Julia Bury z wakacyjnym singlem “Buzuje”

Julia Bury to 21-letnia wokalistka, która właśnie wypuściła swój nowy utwór zatytułowany “Buzuje”. To wakacyjny singiel inspirowany muzyką lat 80. oraz współczesnym popem.

Buzuje” łączy w sobie delikatne, letnie brzmienia gitary, ciepły dźwięk syntezatorów z lat 80. i 90. ubiegłego wieku, a to wszystko okraszone zaraźliwym rytmem finalnie powoduje, że piosenka świetnie pasuje do wakacyjnych przygód wraz z przyjaciółmi.

Melodia i tekst singla przywołują obrazy beztroskich wakacji, pełnych przygód i niezapomnianych chwil. “Buzuje” porusza serca i sprawia, że chce się tańczyć. Jej głos, pełen charyzmy i emocji, doskonale oddaje atmosferę letniej zabawy.

fot. materiały prasowe

Za tekst odpowiedzialna jest Julia Bury oraz Tomasz Nowak. Muzykę skomponowali Julia Bury, Kacper Jużyk, Bartosz Janczak, Adrian Kluś oraz Tomasz Nowak. Produkcją muzyczną zajął się Kacper Jużyk. Za mix i mastering odpowiedzialny jest natomiast Jakub Mańkowski.

*****

Julia Bury – rocznik 2001. Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jej pierwszy debiutancki singiel ukazał się w 2017 roku, w maju 2022 roku debiutancka EPka pt. “Pamiętnik”, a w sierpniu ubiegłego roku singiel “Słomki”. W swojej muzyce eksperymentuje z różnymi gatunkami i stylami muzycznymi.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply