Doda z remiksem utworu “Bez Ciebie chcę żyć wiecznie”

Doda  wypuściła remiks utworu „Bez Ciebie chcę żyć wiecznie”, który pochodzi z platynowego albumu „Aquaria”. To kolejny raz kiedy artystka połączyła siły z Gromee’m.

DODA – od lat znamy ją jako artystkę złożoną z żywiołów. W muzyce i miłości prawdziwa i zawsze na 100%.

Aquaria“wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego.” Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

fot. materiały prasowe

Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia…

Na płycie znajdziemy utwory takie jak “Fake Love” czy “Melodia ta”, które stały się numerem jeden we wszystkich rozgłośniach radiowych w całej Polsce! Doda nie zawiodła swoich najbardziej wiernych fanów i na płycie usłyszymy również i piękną balladę “Pewnie już wiesz”, a dla fanów z całej Europy, te największe hity doczekały się anglojęzycznych wersji (“Waterfalls”, “My Melody”).

 

Pożegnalna trasa koncertowa Dody z zespołem Virgin – Kluczbork [FOTORELACJA]

Leave a Reply