How We Met nie zwalnia tempa. Przebojowy singiel “Letters From Julia” już dostępny!

“Letters From Julia” to trzeci singiel How We Met, który zwiastuje debiutancki album zespołu planowany na wrzesień tego roku. Liderem bandu jest wokalista i gitarzysta – Oscar Jensen.

Grupa aktualnie skupia się na wydawaniu i promocji kolejnych singli, które odmierzają czas do wydania debiutanckiej płyty “GoodAss memories“. W międzyczasie gra koncerty, próby i przygotowuje się do jesiennej trasy promującej krążek.

fot. materiały prasowe

How We Met to grupa muzyczna pochodząca z Olsztyna, która rozpoczęła swoją działalność w 2021 roku. Składa się z trójki przyjaciół (Oscar, Miki, Hubert), których połączyła wspólna pasja do muzyki i występowania na scenie. Liderem zespołu jest Oscar Jensen – wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta. Finalista programu muzycznego „Śpiewajmy Razem. All Together Now” w Telewizji Polsat (2018) oraz uczestnik Szansy na Sukces (2022) – odcinek z piosenkami Mieczysława Fogga. Lider zespołu współpracował wcześniej z takimi wykonawcami takimi jak: Poparzeni Kawą Trzy oraz grał z muzykami zespołu Hunter.

Swoją twórczością zespół How We Met chce dotrzeć do odbiorców, którzy lubią dobre melodyjne, popowe piosenki.

“Styl, w którym tworzymy można określić jako Kalifornijski Punk Rock, a nasze koncerty to wulkan energii. ” – jak informuje How We Met

Słuchaj singla “Letters From Julia” w serwisach cyfrowych.

 

 

Leave a Reply