WODECKI TWIST i Męskie Granie. Klip do utworu “Nad wszystko uśmiech Twój” już dostępny!

Singiel „Nad wszystko uśmiech Twój” w aranżacji Kamila Patera i w wykonaniu Wiktora Waligóry zapowiada specjalne letnie koncerty wspólnego projektu dwóch najciekawszych polskich festiwali. Właśnie pojawił się klip do tego utworu.

Premiera koncertu miała miejsce podczas 6. edycji festiwalu WODECKI TWIST i zaostrzyła apetyty na klasykę polskiej piosenki w nowej, fantastycznej odsłonie. Krótko mówiąc – z twistem! W zjawiskowych wnętrzach krakowskiego Teatru im. Juliusza Słowackiego, Kamil Pater wraz z zespołem i solistami zaproponowali wytrawnej festiwalowej publiczności – która jak nikt zna się na repertuarze Zbigniewa Wodeckiego – szaloną, muzyczną podróż. Odbiór był więcej niż dobry, słuchacze nagrodzili artystów długimi owacjami na stojąco. Odsłaniamy zatem kolejne karty! Właśnie ukazał się pierwszy singiel w ramach współpracy WODECKI TWIST i Męskie Granie.

Jest to piosenka „Nad wszystko uśmiech Twój” w wykonaniu znakomitego Wiktora Waligóry.

Przed nami także dwa koncerty na dużej scenie festiwalu Męskie Granie – 24 czerwca w Poznaniu i 8 lipca w Warszawie. W obu koncertach udział wezmą: Natalia Przybysz, Wiktor Dyduła, Piotr Odoszewski, Dawid Tyszkowski, Wiktor Waligóra, Bovska, Paulina Przybysz z towarzyszeniem dziewięcioosobowego zespołu pod kierownictwem Kamila Patera.

 

Leave a Reply